sobota, 20 lipca 2013

Duma i ......

Witam po  całonocnym zaplataniu. E tam przesadzam, że  całą noc siedziałam nad koralikami ale jednak długo.  Kiedy zobaczyłam na blogu  : http://n-sufi.blogspot.com/   naszyjnik  o nazwie " Jolanta" to mnie opanowała ogromna chęć posiadania .
I .......mam swój ... i  powinnam go nazwać : Duma i Pożądanie ....
Nie wiem ile razy zaczynałam i rozplątywałam , można liczyć w tysiącach. Nie wiem też czy od mego wgapiania się naszyjnik N-sufi nie stracił kolorów ;)  Jestem dumna z siebie przede wszystkim dlatego,że nie zrezygnowałam podczas  wielu nieudanych prób. Pierwszy raz zrobiłam coś na zasadzie "odgapienia "

67. A oto moja : Duma .....

 Naszyjnik jest  wykonany z koralików Tile w kolorach Luster Transparent Gold Smoky Topaz i Luster Transparent Champagne wzbogacone  Toho  Antique Bronze  i Fire Polish Gold Bronze.                                           Pięknie błyszczy , jest delikatny , ładnie się układa na szyi .


 A tutaj na białym tle dla lepszego pokazania kolorów. Zmuszona byłam użyć koralików jakie  miałam w domu a wybór był raczej skromny....

                                                                      Pozdrawiam  :)

1 komentarz:

  1. grunt to się nie poddawać ;) a cierpliwość jest na wagę złota!! ;) śliczny naszyjnik i pięknie się mieni, chyba tym razem ja skorzystam z tego wzoru bo jest rewelacyjny ;)

    OdpowiedzUsuń